22 Şubat 2019 Cuma   
Üye Girişi   Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

Aleyna Tilki '' Yalnız Çiçek '' Albümü

 

'Yalnız Çiçek' şarksıan çektiği klibi müzikseverlerle paylaştı. Genç popçunun yeni klibi bir saatte 300 binden fazla izlendi. Söz ve müziği Yıldız Tilbe'ye ait olan 'Yalnız Çiçek' şarkısının düzenlemesini Emrah Karaduman yaparken, 'Yıldızlı Şarkılar' albümü Özdemir Müzik'in yapımcılığında piyasaya sürüldü.

Aleyna Tilki Yalnız Çiçek şarksıan çektiği klibi müzikseverlerle paylaştı. Genç popçunun yeni klibi bir saatte 300 binden fazla izlendi.Söz ve müziği Yıldız Tilbeye ait olan Yalnız Çiçek şarkısının düzenlemesini Emrah Karaduman yaparken, Yıldızlı Şarkılar albümü Özdemir Müzikin yapımcılığında piyasaya sürüldü.

"OLMAYAN OYUNCULUĞUM İLE..."

Klipte Aleynaya eşlik eden Emrah Karaduman, instagramhesabından, "Bizimki tutturdu sen de oynayacaksın klipte, seni kaçıracağım diye. Olmayan oyunculuğumla bu güzel senaryonun hakkını vermeye gayret ettim. Yalnız Çiçek klip yayında, umarım seversiniz" ifadelerini kullandı.

 
Tarih       : 21 Haziran 2018
 
 
 

                                                                                                   Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2018                                                                      DJ İstek Paneli Girişi

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur